Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 996 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok v Ilave (Klobušice) 655 m2 + 3.230 m2 záhrada

  • Pozemky, Predaj, Ilava | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Ilava
Ulica
Zámocká
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
3885 m2
Pridané
23.03.2023
Aktualizované
31.03.2023
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 655 m2, určený na výstavbu rodinného domu. Spolu so stavebným pozemkom sa predáva aj priľahlá záhrada o výmere 3.230 m2. Táto lokalita ponúka budúcemu majiteľovi maximálny kľud. Zamilujú si ju predovšetkým milovníci prírody, ktorí túžia žiť mimo mesto a ktorý by chceli využiť veľkú záhradu za účelom záhradkárčenia a chovu drobných domácich zvierat. Pozemky je možné kúpiť iba ako celok spolu.

IS: mestský vodovod, elektrická prípojka, plyn, kanalizácia.

Šírka pozemku 24m x dĺžka 29 m.

Jedná sa o pozemok, na ktorom bol minulosti  postavený rodinný dom. Na pozemok bolo vydané stavebné povolenie na stavbu rodinného domu. 

V prípade záujmu o bližšie informácie technického charakteru Vám poskytneme priamo v RK.

V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Kontakt: Mária Fürsten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk ID zákazky:188927

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.

Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk