Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 390 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stabebný pozemok s IS a stavebným povolením, 880 m2

  • Pozemky, Predaj, Ilava | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Ilava | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Ilava | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Ilava
Ulica
Pruské
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
880 m2
Pridané
03.01.2020
Aktualizované
20.01.2020
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj  pozemok na stavbu rodinného domu v blízkosti (2 km) okresného mesta Ilava. V cene pozemku je kompletná projektová dokumentácia 4 izbového bungalovu a stavebné povolenie na rodinný dom, garáž a oplotenie. Rozmery pozemku sú ideálne na stavbu domu - 20 x 44 m. Pozemok je rovinatý s celodenným slnkom.  Príjemná a kľudná časť obce s výbornou dostupnosťou do okolitých miest aj na diaľnicu. 

Projekt rodinného domu  je ako  samostatne stojaci, jednopodlažný, s valbovou strechou. Dom pozostáva z predsiene, presvetleného otvoreného priestoru obývacej izby a kuchyne so špajzou, z priestrannej spálne so šatníkom, samostatnou kúpeľňou, 2 x WC, 2 x detská izba, z terasy a veľkej záhrady. Vstup na terasu je z obývacej izby a spálne. Celková zastavaná plocha je 155 m2, úžitková plocha 134 m2.  

Ďaľšie informácie v RK pri obhliadke nehnuteľnosti. Kontakt: 0915 753 000, mail: zuzana@vasereality.sk, ID: 177966

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky