Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
232 108 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Mangundova
reality@vasereality.sk
0940552234

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj veľký stavebný pozemok v Ilave, Klobušice 2.815 m2

  • Pozemky, Predaj, Ilava, Klobušice | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Ilava
Mestská časť
Klobušice
Ulica
Klobušice
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2815 m2
Pridané
11.08.2017
Aktualizované
18.08.2017
Cena 30,00 €
Zuzana Mangundova VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj krásny rovinatý stavebný pozemok v Ilave, časť Klobušice. Plocha pozemku je 2.815 m2, šírka je 17 m, ďalej sa rozširuje. V prípade záujmu je možné jeho využitie na stavbu viacerých rodinných domov. Predáva sa len ako celok.  Nachádza v tichej, zastavanej časti obce. IS pri pozemku (voda, kanalizácia, elektrika, plyn).

Ilava je mesto s kompletnou občianskou vybavenosťou. Nachádzajú sa tu obchody, nemocnica, zdravotné stredisko, škola, škôlka, autobusové ako aj vlakové spojenie a bezprostredné napojenie na diaľnicu. 

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle 0940 552 234, prípadne mailom: reality@vasereality.sk., ID ponuky: 174868

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.