Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 609 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Budova na podnikateľské využitie, 210 m2, Ilava

Typ
Predaj
Mesto
Ilava
Ulica
Ilava
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
31.01.2020
Aktualizované
25.03.2020
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj zachovalú budovu pre podnikanie v Ilave časť Skala, vzdialenú od diaľničného privádzača 3 km a od centra mesta 2 km. Budova je osadená sa mestskom pozemku, ktorý má výmeru 530 m2 a aktuálne je v nájme. Nehnuteľnosť ponúka rôzne možnosti využitia  s dobrou dostupnosťou pre kamiónovú dopravu, ale aj pre služby, ktoré vyžadujú parkovacie miesta a sklady (objekt má nakladaciu rampu). 
Stavba disponuje s vonkajšími rozmermi cca  19 m x 12 m, zastavanú plochu 276  m2, úžitková plocha je cca 200m2 a dispozične sa skladá zo vstupnej haly, hlavná časť 90 m2, 4 skladov a sociálneho vybavenia. Budova má plynovú, elektrickú, vodovodnú prípojku a odpady zvedené do mestskej kanalizácie. Ďalšie informácie získate v RK. Kontakt: 0915 753 000, mail: zuzana@vasereality.sk