Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 403 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izboivý byt ILAVA

Typ
Predaj
Mesto
Ilava
Ulica
SNP
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
12.07.2019
Aktualizované
13.09.2019
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave s balkónom v ILAVE na ul. SNP v kompletne zrekonštruovanom panelovom dome (zateplený, nový výťah, nové rozvody... ) Byt sa nachádza na 4. poschodí v tichej lokalite s kompletnou občanskou vybavenosťou ( v blízkosti škola, škôlka, lekári, centrum mesta, nákupné centrum, autobusová zastávka). Je slnečný s krásnym výhľadom na okolie. Budúci majiteľ si môže byt prerobiť podľa vlastných predstáv . Cena 59 000 €

Kontakt: Karin Trenčanová  0903 152 939       Email: trencanova@vasereality.sk           ID: 177500

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky