Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 590 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Mangundová
mangundova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Ilava - začatá rekonštrukcia, pozemok 628 m2

Typ
Predaj
Mesto
Ilava
Ulica
Sihoť
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
02.09.2020
Aktualizované
11.09.2020
Zuzana Mangundová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom v príjemnej tichšej časti mesta. V dome momentálne prebieha rekonštrukcia interiéru, ktorú si môže nový majiteľ dokončiť podľa svojich predstáv, nakoľko je tam veľa rôznych možností ako si urobiť z domčeka nádherné bývanie. Veľkou výhodou je pomerne veľký pozemok, na ktorom je postavený záhradný domček s garážou a s čiastočným podpivničením.  Na dvore je niekoľko stromov a kríkov a ponúka veľmi príjemné posedenie  a relax pre obyvateľov. K domu patrí aj vonkajšia terasa. V dome nie je možné bývať ihneď, treba dokončiť rekonštrukciu. Cena 79 990 € Ďalšie informácie a obhliadku si dohodnite na tel. čísle 0915 753 000, alebo mailom: mangundova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

OZNAM! Od 31. marca na základe Opatrenia ÚVZ SR v oblasti prevádzky realít, je povolená aj osobná prehliadka nehnuteľností, samozrejme za dodržania prísnych hygienických podmienok (rúška, rukavice, dezinfekcia). Hygienické opatrenia si dohodneme a potvrdíme individuálne pri dohodnutí termínu obhliadky.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky