Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 669 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok pod Tatrami

Typ
Predaj
Mesto
Hybe
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
3439 m2
Pridané
15.01.2020
Aktualizované
16.06.2020
Cena 17,00 €/m2
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

Máte dosť bývania v meste a chceli by ste si postaviť rodinný dom alebo víkendové sídlo na Liptove, pod Tatrami? Ponúkame ideálne riešenie v kúpe pozemku v obci Hybe. Pozemok má výmeru 3.439 m2 a nachádza sa v tichej, okrajovej časti obce. Je svahovitý, čiastočne terasovitý. Výhodou je blízkosť inžinierskych sietí: plyn, elektrika, vodovod. Na riešenie odpadov je možné použiť malú ČOV. Pozemok je priamo dostupný z asfaltovej cesty a orientovaný je juho-východným smerom. Budúcej stavbe nebráni vo výhľade žiadna stavba, na severnej hranici susedí s krajným rodinným domom. Z vyšších miest pozemku je výhľad na Vysoké Tatry. Cena 17 €/m2.

Pre bližšie informácie kontaktujte makléra: Ing. Peter Buocik, 0948 145 128.