Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PaedDr. Eva Gajdošová maklér
PaedDr. Eva Gajdošová
eva.gajdosova@lexxus.sk
0907816704

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZNÍŽENÁ CENA! - rozostavaná stavba 4i rodinného domu v Hviezdoslavove

Typ
Predaj
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
104 m2
Celková plocha
104 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Nedokončený
Počet izieb
4
Pridané
14.10.2022
Aktualizované
26.11.2022
Cena 265 000,00 €
PaedDr. Eva Gajdošová LEXXUS a.s.

Popis nehnutelnosti

PREDAJ - rozostavaný 4i rodinný dom s veľkým pozemkom v obľúbenej obci - Hviezdoslavov, časť Podháj.

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na predaj rozostavaný 4i rodinný dom s pozemkom vo vyhľadávanej obci neďaleko Bratislavy. RD sa nachádza na pozemku s výmerou 848 m2 vrátane zastavanej plochy, úžitková plocha je 104 m2 + terasy 22,64 m2. Za domom je vybudovaná šachta na vodu a pivnica.

POPIS

Dispozícia: Z prestrešeného zádveria sa vchádza do vstupnej chodby, odtiaľ do haly, z ktorej sa vstupuje vpravo do spálne a kúpeľne a vľavo do dvoch izieb a samostatného WC. Hala je opticky od obývacieho priestoru s kuchyňou oddelená komínom a miestom pre budúci krb či kachľovú pec. Medzi kuchyňou a obývacou izbou je vymurovaný barový pult a za kuchyňou sa vchádza do technickej miestnosti. Z obývacej izby sa vychádza na dvor a budúcu terasu.

Pozemok s rozlohou 848 m2 je oplotený, z jednej bočnej strany a zadnej časti je betónový plot, z druhej bočnej časti a od ulice je pletivo.
Dom je v štádiu rozostavanosti - hrubá stavba, obvodové múry sú vymurované z tehly Porotherm s hrúbkou 380 mm, na klasickú maltu. Strecha komplet s krytinou Bramac platinum vo farbe mokka, žľabmi a zvodmi na dažďovú vodu, komín schiedel ako predpríprava na krb alebo kachľovú pec. V celom dome sa nachádzajú priznané klasické poctivé ručne robené drevené prekladané stropy s trámami. Nad wc, kuchyňou a kúpeľňou sa v streche nachádzajú vetracie škridly ako potencionálna predpríprava na vetranie.

Inžinierske siete - elektrina na pozemku (220 aj 380 V) zapojené hodiny, plyn na pozemku.
Voda - vlastná studňa s veľkou šachtou, kde je umiestnené čerpadlo. V budúcnosti je možnosť využitia aj na skladovanie ovocia a zeleniny. Dom bude pripojený na vlastnú žumpu. Na pozemku je aj plechový domček na materiál, kde je dočasne privedená elektrina.


LOKALITA

Lokalita ponúka skvelé možnosti pre šport, oddych, vynikajúce miesto pre rodiny s deťmi (občianska vybavenosť, potraviny, kaviarne). Výborné dopravné spojenie vďaka rýchlostnej ceste R7. Výhoda je zastávka RegioJetu v obci, vzdialenosť od BA cca 15 km, Šamorín 6 km, Štvrtok na Ostrove 2 km, večierka cca 700 m, autobusová zastávka 50 metrov.

PARKOVANIE

Na pozemku je dostatok priestoru na parkovanie, rovnako aj na výstavbu garáže.

CENA

Cena je 265.000,-EUR vrátane provízie pre RK.

TOPPONUKA TOPPONUKA TOPPONUKA