Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Zuzana Augustínová
reality@samorin.com
00421905335997

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok pre podnikateľov v lukratívnej lokalite

Typ
Predaj
Ulica
Podháj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
31636 m2
Pridané
06.07.2021
Aktualizované
11.05.2022
Cena 26,00 €/m2
Mgr.Zuzana Augustínová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 00421905335997

Popis nehnutelnosti

Exclusive vám ponúka zaujímavý investičný pozemok v obci Hviezdoslavov, časť Podháj. Pozemok o výmere 31 636 m2 má rozmery cca. 90 x 351 metrov. V súčasnosti k nemu vedie poľná cesta a vedený na katastri je ako orná pôda, ale v susedstve je už rozpracovaný investičný projekt. Cena za m2 je stanovená na 26,- EUR/m2, pričom za celý pozemok vychádza cena 822 536,- EUR. Obec Hviezdoslavov patrí medzi developermi k vyhľadávaným lokalitám a obec patrí k najrýchlejšie sa rozrastajúcim obciam na Slovensku. Navyše spustenie diaľnice R7, výrazne zrýchlilo a uľahčilo cestu do Bratislavy, či Dunajskej Stredy. Ponuku sa určite oplatí vidieť a zvážiť kúpu ako investičný pozemok.

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 26,- EUR/m2

Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 19 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com