Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
292 728 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ivan Kormúth maklér
Ivan Kormúth
kormuth@promreal.sk
0910794793

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ - 2 izbový byt s loggiou a parkovacím miestom

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
38 m2
Celková plocha
41 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
2
Pridané
13.06.2019
Aktualizované
09.07.2019
Ivan Kormúth Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkam na predaj 2 izbový byt o veľkosti 38,2 m2 a loggie o veľkosti 3,6m2 v obci Hviezdoslavov vzdialenej od Bratislavy 17 km. Byt je príjemne slnečný, útulný a nový majiteľ si ho môže dozariadiť podľa svojich predstáv. K bytu prislúcha aj parkovacie miesto, v prípade záujmu sa dá byt predať aj bez parkovacieho miesta. Byt je čiastočne zariadený, kuchyňa so spotrebičmi ako chladnička, vstavaná varná doska a sporák. Vo vstupnej chodbe sa nachádza vstavaná skriňa a v kúpeľni práčka. Byt sa vykuruje plynovým kotlom zn. Immergas a je pravidelne servisovaný.
+ parkovacie státie priamo pod oknom
+ znížená cena
+ možnosť dozariadenia podľa vlastných predstáv
+ nízke prevádzkové náklady max. do 115€ pre 2 dospelé osoby
+ vlakový prepravca RegioJet (cca 60 spojov denne)
+ 3 km od obce sa stavia rýchlostná cesta R7

V prípade ak Vás ponuka oslovila, neváhajte ma kontaktovať a dohodnúť si obhliadku nehnuteľnosti.
Radi Vám pomôžeme aj s vybavením výhodnej hypotéky úverovým špecialistom.