Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 330 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľubica Grúberová
gruberova@loftreal.sk
0903785721

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Útulný 3i. rod. dom s krbom, záhradný domček, altánok a kryté parkovanie na peknom pozemku.

Typ
Predaj
Ulica
Hviezdoslavov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
64 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
08.07.2019
Aktualizované
01.08.2019
Ľubica Grúberová LOFT real s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Hviezdoslavove. Dom sa nachádza na upravenom, oplotenom pozemku o výmere 762m2. Na pozemku sa nachádza aj murovaný domček a drevený altánok, má vlastnú studňu.

Popis: chodba, dve samostatné spálne, kúpelňa s vaňou a umývadlom, samostatné WC s umývadlom, obývacia izba s krbom je prepojená s kuchyňou so vstavanými spotrebičmi- má východ na terasu, komora. 

V dome sú plastové okná, keramické dlažby, elektrické podlahové vykurovanie so samostatnými ovládačmi v každej miestnosti, el. bojler na ohrev TV. Strecha je sedlová, strešná krytina Bramac. 

Uvedená cena je vrátane provízie, právneho poradenstva a katastrálnych poplatkov.

Cena 150 000 €

Kontakt Ľubica Grúberová 0903785721

Nehnuteľnosť predáva realitná spoločnosť Loft real s.r.o. Bratislava Poľná 1.