Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
280 820 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Mrva
tomas.mrva@deltaproperty.sk
0904929253

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Projekt Nový Hviezdoslavov-Mezonety

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty
Celková plocha
117 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
01.02.2018
Aktualizované
05.02.2019
Cena 0,00 €/m2
Tomáš Mrva Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Veľkometrážne 4-izbové Mezonety

Delta Property Vám ponúka na predaj moderné a veľkometrážne 4-izbové mezonety v obci Hviezdoslavov (časť záhrady) 


BYT: výmera bytu je 111,71m2 + terasa (12m2)

- rodinný dom  má 4 bytové jednotky, je z brúsenej tehly (30cm), zateplenie (10cm) polystyrén, 6-komorové plastové okná s izolačným dvoj-sklom, sadrokartónové stropy, elektrické podlahové kúrenie FENIX s reguláciou teploty - termostaty v každej izbe, predpríprava na krb. Vlastný 120l bojler.

POZEMOK:  byt je na  pozemku o veľkosti  (cca) 250m2, ktorý je oplotený pletivom. (možnosť priplatiť si za betónové panely).

- Cena pozemku je zameraná na veľkosť 250m2. Ak pozemok bude metrážovo prevyšovať (250m2), dopláca kupujúci za každý meter navyše cenu 70e/m2.

- Ak pozemok bude menší ako (250m2), znižuje cenu predávajúci za každý meter 70e/m2

ŠTANDARD: - možnosť výberu z niekoľkých odtieňov farieb čo zahŕňa: obklady, sanitu, WC, dvere, zárubne, plávajúcu podlahu, dlažbu.

Byty sú pripojené k inžinierskym sieťam, kanalizácia, mestská voda, elektrina. Mesačné náklady na bývanie sú predpokladané vo výške  cca 0 --- Vyberte si ---/m2.

MOŽNOSŤ DOKONČENIA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV!

PARKOVANIE: k bytu prislúcha 1 parkovacie státie.

CENA : od 10 0 €/m2

DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.