Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Janek
janek@karinpartners.sk
0903 738 599

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 5 izbový rodinný dom novostavba v dvojdome v obci Hviezdoslavov

Typ
Predaj
Ulica
Štúrova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
121 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
28.08.2023
Aktualizované
25.09.2023
Tomáš Janek KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 738 599

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v dvojdome na ulici Štúrova v obci Hviezdoslavov. Dom má zastavanú plochu o výmere 76 m2 s priľahlým pozemkom o výmere 256 m2. Zároveň ponúka veľkorysú podlahovú plochu 121 m2. Celková výmera pozemku je 332 m2.

VIDEO:

KLIKNI TU

Dom je NOVOSTAVBA, bol skolaudovaný v auguste 2017.

Má 2 podlažia, prízemie a 1. poschodie so sedlovou strechou.

PRÍZEMIE pozostáva z hosťovskej izby, predsiene, skladu, kúpeľne so sprchovacím kútom a wc, z priestrannej obývačky spojenej s jedálenskou časťou a kuchyňou s výstupom na terasu do záhrady.

1. POSCHODIE so sedlovou strechou pozostáva z troch izieb, chodby, kúpeľne s vaňou a wc, povaly s odkladacím priestorom.

Dom je z tehly, nepodpivničený, má klimatizáciu. 1. poschodie sa vykuruje radiátormi s centrálnym termostatom, podlahové kúrenie na prízemí má termostat v každej miestnosti. Má elektrickú posuvnú bránu, parkovanie pred domom pre 2 autá.

Rodinný dom má inžinierske siete: elektrinu, je napojený na verejnú kanalizáciu a verejný vodovod, má studňu na polievanie záhrady a vlastný kotol na ohrev teplej vody.

Exteriér domu tvorí upravená záhrada, so záhradnou garážou na uloženie náradia, s trávnikom a drevinami.

Dom sa nachádza v tichej ulici, 5 minút peši od železničnej stanici. Obec Hviezdoslavov má výborné napojenie na diaľnicu R7, po ktorej ste autom za 15 minút v Bratislave.

V obci Hviezdoslavov nájdete škôlku, školu, poštu, ihriská a zdravotné stredisko s domom služieb a obchodnou galériou vo výstavbe. V obci sú potraviny Coop Jednota, cca 350m od nich je Billa, lekáreň a drogéria Kvetoslavov. Výbornú občiansku vybavenosť poskytuje v blízkosti mesto Šamorín, iba 6 km, kde nájdete aj X-Bionix Sphere, športový a voľnočasový rezort s aquaparkom.

Cena: 249.900 € možnosť aj na hypoúver,

v cene sú zahrnuté služby RK:

- komplexný právny servis - vypracovanie všetkých typov zmlúv

- komplexný finančný servis – vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností

- poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách

- správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy

Kontakt:

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk