Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 273 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Boris Barborík
babrorik@residence-real.sk
+421 903 308 042

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Drevenica na predaj, Huty

Typ
Predaj
Mesto
Huty
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
23.11.2022
Aktualizované
28.11.2022
Cena 169 000,00 €
Boris Barborík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 308 042

Popis nehnutelnosti

Hľadáte chatu či chalupu na samote kde by vás nerušil žiadny sused a zároveň si chcete dopriať úžasné výhľady na okolitú prírodu? Už viac nemusíte!
Realitná kancelária RESIDENCE prináša lukratívnu ponuku drevenice na okraji obce Huty .
Chata sa nachádza na vyvýšenom mieste nad obcou Huty nazývaný tiež Polčanovská hŕba. Prístup ku chate je po spevnenej ceste, ktorá sa nachádza na obecnej parcele.
Ku chate prislúcha vlastný, mierne svahovitý pozemok o celkovej rozlohe od cca 996m2. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa.
Chata je v súčasnej dobe využívaná výlučne na súkromné účely. Obývateľná môže byť kľudne aj celoročne.
Pôvodná stavba chaty bola postavená pred cca 30 rokmi. Jedná sa o pravú drevenicu postavenú z masívneho dreva, osadené drevené okná, celý interiér je tak isto drevený vrátane podláh. Strecha je sedlová pokrytá plechovou krytinou.
Rekonštrukcia chaty bola robená pred 7 rokmi kedy bol do chaty dovedený obecný vodovod, vybudovaná nová kúpeľňa so sprchou a WC, kuchyňa tak isto nová realizovaná v retro štýle, kachľová pec, komín, vonkajšia a vnútorné nátery a podobne. Elektrické rozvody sú medené - vypracovaná aj revízna správa.
Chata pozostáva celkovo z dvoch podlaží a pivnice, do ktorej je možné sa dostať priamo z kuchyne cez otváraciu podlahu.
Chata je rozdelená na dennú a nočnú časť.
Denná časť sa nachádza na prízemnom podlaží, kde sa nachádza zádverie, obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, kúpeľňa s WC, terasa a schodisko na druhé podlažie.
Nočná časť sa nachádza na druhom podkrovnom podlaží. Sú tu 2 samostatné izby, každá môže mať až 4 lôžka. Tiež sa tu nachádza chodbička kde je aktuálne tiež jedna samostatná posteľ. V jednej zo spální sa nachádza aj balkón s orientáciou na juhozápad.
Z terasy sa dá dostať priamo na záhradu kde sa nachádza okrem iného aj ohnisko so sedením a z tohto miesta na naskytujú naozaj úžasné výhľady na okolitú prírodu.
Kúrenie v chate je zabezpečené výkonnou kachľovou pecou a elektrickými radiátormi, ktoré je možné zapínať na diaľku vďaka internetu, takže ani v zime sa vám nestane, že by ste prišli do studenej chaty.
Celková zastavaná plocha je cca 70m2 a úžitková plocha chaty je cca 100m2.
Chata je napojená na dostupné IS: voda, elektrika, odpad je riešený pomocou žumpy, mobilný internet. Chata je tiež zabezpečená alarmom.
Priamo z chaty je 38 km do centra Liptovského Mikuláša, 28 km Aquapark Tatralandia, 33 km Aquapark Bešeňová, najbližšie lyžiarske stredisko Janovky v Zuberci je vzdialené len 10 km a lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry je vzdialené 54km.
Pre viac informácií kontaktujte realitného makléra Boris Barborík, 0903 308 042 alebo na email barborik@residence-real.sk