Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
269 149 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Veronika Juríková
veronika.jurikova@lexxus.sk
+421 918 965 881

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj,krásny slnečný stavebný pozemok v Hurbanovej Vsi, Senec

Typ
Predaj
Okres
Senec
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
23.07.2018
Aktualizované
10.08.2018
Veronika Juríková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 918 965 881

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne na PREDAJ krásny priestranný slnečný stavebný pozemok o rozlohe 627 m2 v obci Hurbanova Ves, Senec

Rozloha pozemku: 627 m2
Rozmery pozemku: dĺžka - 35 m
šírka -18 m

Priestranný slnečný stavebný pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce rodinnými domami. Na pozemku je schválené stavebné povolenie.
Na pozemku sú všetky IS, tlaková kanalizácia. Veľkou výhodou tohto pozemku je okamžitá možnosť stavať, pretože je tam schválené stavebné povolenie.

Lokalita: Obec Hurbanova Ves sa nachádza približne 10 km od Senca. Je charakteristická tichým a príjemným prostredím. Pozemok sa nachádza v tichej a pokojnej lokalite s dobrým napojením do Bratislavy.

CENA POZEMKU: 42.000,-EUR

TOPPONUKA TOPPONUKA