Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 156 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZREKONŠTRUOVANÝ 3.IZB. BYT - PRENÁJOM

Typ
Prenájom
Mesto
Humenné
Ulica
Košická
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Celková plocha
75 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
07.11.2021
Aktualizované
27.11.2021
Cena 450,00 €/mes.
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. Moderne a vkusne zrekonštruovaný 3.izbový byt s balkónom ponúkame ihneď na prenájom . Byt je situovaný na Košickej ulici, ôsme poschodie. Nedávna rekonštrukcia obsiahla: -murovanú kúpeľňu s WC - omietky - podlahy - dvere - kuchynskú linku - plastové okná. Hľadáme seriózneho klienta, ktorý sa bude príkladne starať o prenajatú nehnuteľnosť. Byt sa prenajíma dlhodobo so zariadením podľa fotografií. K bytu prináleží špajza pri kuchyni a pivnica. Cena nájmu pre dve osoby je 450 eur, vrátanie TV a internetu. Pri podpise NZ je nutné zaplatiť jednomesačný depozit, mesačné nájomné a odmenu pre RK . Spolu 1350 eur. Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom vašej nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.