Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 995 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ - 3 IZBOVÝ BYT - SVB

  • Byty, Predaj, Humenné, Pod Sokolejom | pic. 1
  • Byty, Predaj, Humenné, Pod Sokolejom | pic. 2
  • Byty, Predaj, Humenné, Pod Sokolejom | pic. 0
  • Byty, Predaj, Humenné, Pod Sokolejom | pic. 1
  • Byty, Predaj, Humenné, Pod Sokolejom | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Mestská časť
Pod Sokolejom
Ulica
SNP
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Celková plocha
70 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
07.02.2023
Aktualizované
31.03.2023
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Ak hľadáte veľký, trojizbový byt s balkónom, ktorý svojou veľkorysou rozlohou 70 m2 ponúka možnosť komfortného bývania za výbornú cenu, neváhajte a dohodnite si obhliadku čo najskôr.

Predmetný byt je situovaný na 7. posch. v novo-zateplenom bytovom dome na ulici SNP 4 v Humennom . Jedna sa o prostredný byt, krorý ma zľava aj zprava, zhora aj zdola susedov, čo zaručuje výbornú tepelnú pohodu a s tým súvisiace aj nižšie mesačné náklady na teplo.

V bytovom dome je zriadené SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV a správu vykonáva ENERGOBYT !!!

Pôvodný stav s výnimkou plastových okien a zasklenného balkóna je výzvou pre tých, ktorí nechcú robiť kompromisy, ale o svojom novom domove majú vlastnú predstavu, ktorú si chcú na 100 percent naplniť.

K bytu prináleží špajza a pivnica.

Pred bytovým domom je dostatočné parkovisko, čo umožňuje bezproblémové parkovanie.

Za bytovým domom, mimo hlavnej cesty je nové detské ihrisko, ktoré poskytuje bezpečný priestor pre šantenie vašich detičiek.

Príjemní a bezproblémoví susedia umocňujú pohodové bývanie.

Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie.

Ak riešíte nedostatok finančných prostriedkov nezúfajte. Pomôžeme vám s bezplatným vybavením HÚ.

Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov nehnuteľností v našom meste, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE MOJIM CIEĽOM