Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZIDENĆNÉ BÝVANIE - PRENÁJOM - NEVÁHAJTE

  • Domy a vily, Prenájom, Humenné, Pod Sokolejom | pic. 0
Typ
Prenájom
Mesto
Humenné
Mestská časť
Pod Sokolejom
Ulica
Košická
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
113 m2
Celková plocha
300 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
25.02.2016
Aktualizované
16.06.2022
Cena 0,00 €/mes.
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.
Do pozornosti dávame prvú lastovičku v Humennom a to prenájom krásnej, modernej novostavby - rodinného domu F1, ktorý je súčasťou " REZIDENCIE SLNEČNÝ DVOR ".
Ponúkaná novostavba je situovaná v Humennom na Košickej ulici.
Dvojpodlažný interiér pozostáva z obývacej haly s jedálňou, ktorá je elegantne spojená s kuchyňou a francúzskymi oknami s terasou, 3 spálni 2 kúpeľni.
Zateplená stavba je murovaná, tehlová. Okná - trojsklo. Elektrické podlahové vykurovanie poskytuje komfort v celom interiéri. Kúpelne sú vybavené vaňou, sprchovacím kútom, 2x závesné WC a tri umývadlá.
Prenájom je určený pre náročných, zodpovedných klientov. V interiéri nie je dovolené chovať zvieratká a fajčiť.
K domu prináleží veľkorysa terasa, záhrada a parkovné miesto.
Aktuálnosť prenájmu je január 2022. Budte medzi prvými, ktorý si túto mimoriadnú ponuku nenechajú ujsť.
Cena nájmu bude odprezentovaná pri osobnom stretnutí.
Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom vašej nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.Odklik na domovský web projektu www.slnecnydvor.sk