Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ - PRE NÁROČNÝCH - č. 83

Typ
Prenájom
Mesto
Humenné
Mestská časť
Pod Sokolejom
Ulica
Košická
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
134 m2
Celková plocha
134 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
28.03.2023
Aktualizované
30.03.2023
Cena 1,00 €/mes.
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.
Základnými kritériami pre kvalitné bývanie je komfort, súkromie, záhrada, vlastné parkovné miesta, pešia dostupnosť do centra a v neposlednom rade príjemná lokalita. To všetko vám ponúkam a ešte niečo naviac. Mate vlastný, pekný byt, ale množstvo susedov a spoločné priestory v bytovom dome a to vám nevyhovuje ? Urobte rozumné rozhodnutie. Svoj byt prenájmite a prídite bývať do rodinného domu.
Skopírovaním si pozrite: https://https://lnk.sk/cje6
Na prenájom a k okamžitému nasťahovaniu je pripravený moderný, čerstvo a v nadštandardnom prevedení dokončený rodinný dom s veľkorysou terasou a primeranou záhradou, na Košickej ulici č. 83 v Humennom.
Ponúkaný rodinný dom je tehlová, zateplená, dvojpodlažná novostavba s kvalitnými, plastovými oknami s trojsklom a vonkajšími elektrickými žalúziami s diaľkovým ovládaním. Vlastné elektrické - podlahové kúrenie je v každej miestnosti regulované samostatne, inteligentnými termostatmi, ktoré viete ovládať na diaľku telefónom.
Interiér domu je rozdelený:- na dennú časť, ktorá je na prízemí a pozostáva z krásnej, priestrannej obývacej izby s jedálňou , kde jednu celú stenu tvoria francúzske okná s výklopno-posuvným systémom , umožňujúcim vstup na terasu a do záhrady. nadštandardnej kuchyne s prvotriednými, vstavanými spotrebičmi, kúpelne so sprchovacím kútom, závesným WC, vertikálnym oknom, puzdrovými - posuvnými dverami a šatníkom
- nočnú časť na poschodí, ktorú s prízemím spája luxusné - samonosné schodisko z dreveného masivu a kovovým zábradlím tvoria 3 izby a nadštandardná kúpelňa s vaňou, dvomi umývadlami, závesným WC a technickou časťou.
Exkluzívnosť interiéru umocňujú bezfalcové po strop vysoké dvere s magnetickým zámkom v bielom, matnom laku a čiernymi kľučkami.Kvalitné, belgické podlahy s dekorom dreva a najvyšším stupňom ochrany voči oderu sú aj vodeodolné.
Možnosť prenájmu zariadeného, alebo nezariadeného domu.
Optická sieť s televíziou a super rýchlym internetom
Exteriér domu tvorí: veľká terasa, 2 parkovné miesta, predzáhradka, záhrada so záhradným domčekom s elektrinou a prípojkou vody, 8 svietidiel, zásuvka na elektromobil, zásuvka na vianočné osvetlenie. Výsadby okrasných drevín, kvetín a trávnik budú realizované začiatkom tohtoročnej sezóny.
Fotografie a video vám len z časti priblížia pocit z tejto nehnuteľnosti, ale vôbec vám nedokážu navodiť atmosféru a energiu, ktorú budete vnímať pri osobnej návšteve. Klientov so serióznym záujmom rada pozvem na výbornú kávičku, ktorú im ponúknem priamo v obývacej izbe "VZOROVÉHO DOMU", kde rada zodpoviem na všetky otázky, vrátane ceny.
Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod
VAŠA SPOKOJNOSŤ JE MOJIM CIEĽOM