Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ - FANTASTICKÝ BYT

  • Byty, Predaj, Humenné | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Ulica
Tťebičská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
88 m2
Celková plocha
88 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
28.03.2023
Aktualizované
30.03.2023
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.
Žiadaná lokalita v Humennom, ideálne 4. poschodie, výborná, východo-západná orientácia, elegantne zrekonštruovaná kúpelňa s oddeleným WC, kvalitné plastové okná, 2 komforné loggie, luxusných 88 m2, murovaná pivnica, zrekonštruované spoločné priestory, nový výťah, Spoločenstvo vlastníkov bytov - priaznivé mesačné náklady, príjemní a slušní susedia.

Takto v krátkosti vám predstavujem výborný byt, ktorý je naozaj zriedkavou ponukou.

Fotografie zašlem serióznemu záujemcovi na požiadanie, ktorý ma bude kontaktovať tak, že uvedie svoje meno a priezvisko. V prípade anonymov nebudem odpovedať.

Ponúkaný byt je voľný a kúpou pripravený k okamžitému nasťahovaniu.

Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie.

Som profesionálny realitný maklér s praxou viac ako 400 zrealizovaných obchodov, pripravený pomôcť vám kúpiť, predať, alebo prenajať vašu nehnuteľnosť absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE MOJIM CIEĽOM