Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

  • Byty, Predaj, Humenné | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
88 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
24.09.2020
Aktualizované
20.10.2020
Cena 1,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

PREDANÉ.


ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. Túžite bývať v byte, ktorý vám veľkosťou bude pripomínať rodinný dom ? Hľadáte byt, ktorý si zrealizujete podľa vlastných predstáv ? Nechcete prízemie, ani najvyššie poschodie ? Chcete byt za rozumnú cenu ? Kúpu podmieňujete balkónom ? Vaše podmienky chápeme a vieme vám ich splniť na 100%. Ponúkame na predaj byt o rozlohe takmer 90 m2, ktorý je situovaný na sídl. POD SOKOLEJOM na druhom nadzemnom podlaží s orientáciou na východ a západ, čo zaručuje dostatok svetla a slniečka po celý deň. Riešenie bytu v pôvodnom stave je veľmi praktické a účelne, umožňujúce vytvorenie práčovne, nakoľko v byte sú dve WC. Okná sú plastové. Balkón zo spálne. Veľká vonkajšia chodba, ktorá slúži pre dva byty je oddelená od spoločných priestorov uzamykajúcimi dverami, čo značne napomáha k bezpečnému využívaniu ďalších takmer 10 m2. K bytu prináleží pivnica na prízemí bytového domu, ktorého spoločné priestory sú pekne zrekonštruované a čisté. Osobné vlastníctvo umožňuje kúpu na HÚ, ktorý vám bezplatne vybavíme. Neváhajte. Využijte možnosť obhliadky, ktorá sa uskutoční 09.10.2020 v popoludňajších hodinách a osobne sa presvedčte o kvalitách tejto nehnuteľnosti. CENA DOHODOU. Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.