Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Denisa Barníková
barnikova@diamondreality.sk
0915 376 025

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ

  • Pozemky, Predaj, Humenné | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Ulica
verejná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1500 m2
Pridané
01.05.2024
Aktualizované
19.07.2024
Cena 20,00 €/m2
Mgr. Denisa Barníková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0915 376 025

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.Žijete v ruchu mesta a túžite, aby ste víkendy, prázdniny, ale aj ostatný voľný čas trávili so svojími blízkymi a priateľmi na mieste, ktoré je oázou pokoja, kľudu a neobmedzených relaxačných možností ?A nielen to. Chcete pre svoju rodinu len to najlepšie a to aj v podobe dopestovania vlastných BIO produktov ?Zvažujete, rozmýšľate a hľadáte riešenie ?Jedno pre vás mám. Ponúkam vám niečo, čo môže byť vynikajúcim riešením pre vašu rodinu a to vhodný, investičný pozemok o rozlohe 1500 m2 na peknom, príjemnom mieste v obľúbenej dedinke Kamienka.

Ponúkaný pozemok je dostatočne veľký, nielen na bývanie a relax, ale aj na pestovanie ovocia a zeleniny. Inžinierske siete sú pred pozemkom.Čo poviete ? Páči sa vám takáto myšlienka ? Tak neváhajte a potešte svoju rodinu správnou investíciou, ktorú nezasiahne inflácia, či ekonomická kríza. Práve naopak. Jej hodnota bude rásť !!!POŽADOVANÁ CENA 20 EUR ZA M2Tak neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie.Som profesionálny realitný maklér pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom vašej nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.VAŠA SPOKOJNOSŤ JE MOJIM CIEĽOM !!!