Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 244 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Denisa Barníková
barnikova@diamondreality.sk
0915 376 025

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

KANCELÁRSKE PRIESTORY NA PRENÁJOM

  • Komerčné priestory, Prenájom, Humenné | pic. 0
Typ
Prenájom
Mesto
Humenné
Ulica
Osloboditeľov
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
32 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
16.10.2020
Aktualizované
16.10.2020
Cena 165,00 €/mes.
Mgr. Denisa Barníková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0915 376 025

Popis nehnutelnosti

DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE


Hľadáte kancelársky priestor blízko centra mesta za rozumnú cenu?


Ponúkame vám na prenájom kancelárske priestory na Osloboditeľov v Humennom, len 5 minúť peši od Námestia slobody.


Kancelária o rozlohe 32 m² sa nachádza na 1. poschodí jednoposchodovej budovy bez výťahu. Na prízemí sú toalety prislúchajúce ku kancelárii. Výhodou je bezplatné parkovisko s dostatkom parkovacích miest hneď vedľa budovy.


Cena mesačného nájmu je 165 € vrátane energií. Pri podpise zmluvy je nutné uhradiť mesačný prenájom, jednomesačný depozit a províziu pre realitnú kanceláriu, spolu vo výške 495 €.


K nehnuteľnosti nie je vydaný energetický certifikát.


Pre bližšie informácie ma kontaktujte v pracovných dňoch telefonicky v čase od 9:00 do 18:00, emailom alebo osobne v kancelárii na Ul. 26. novembra 1509/1, Humenné.


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.