Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PERFEKTNÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM - SUPER CENA

  • Komerčné objekty, Prenájom, Humenné | pic. 0
Typ
Prenájom
Mesto
Humenné
Ulica
Nemocničná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
41 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
15.04.2021
Aktualizované
26.05.2022
Cena 250,00 €/mes.
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. Ak poskytujete služby medicínske, estetické, masérske, obchodné, alebo so zameraním na poskytovanie poradenstva či iných služieb, ponúkame vám na prenájom nadštandardné priestory, nachádzajúce sa na jednej z najfrekventovanejších ulíc v Humennom ( Nemocničná ). Dvojpodlažná, moderná novostavba, je situovaná v susedstve známej humennskej kliniky ORL a Malej polikliniky s priamym vstupom od hlavnej cesty. Na prízemí predmetnej budovy sa nachádza lekáreň a MOM. Na poschodí je ambulancia estetickej medicíny. V ponuke na prenájom je priestor s označením 215 a 216, pozostávajúci z dvoch spojených miestností, vzájomné oddelených dverami. Každá z miestnosti disponuje vlastným umývadlom. Celková rozloha ponúkaného priestoru je 41 m2. Cena nájmu je vecou korektnej dohody. ( Možnosť prenajatia len jednej z miestností.) Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod.Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Som profesionálny realitný maklér pripravený pomôcť vám zrealizovať prenájom ponúkanej nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.