Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 739 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - BÝVAJTE, ALEBO PODNIKAJTE

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
1228 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
11.11.2019
Aktualizované
27.02.2021
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


V blízkosti centra Humenného s výborným prístupom z hlavnej cesty je pripravená na predaj budova, ktorá v minulosti bola využívaná pre účely školy.


Budova v pôvodnom stave ( čiastočne podpivničená ) je založená na betónových základových pásoch. Murivo podzemného podlažia je betonové - monolitické.Nadzemné podlažie je murované z tehál. Strop drevený, trámový. Strešná konštrukcia väznicová, sedlová, krytina z pozinkovaného plechu. Budova o rozmeroch 27 x 14 m. (378 m2) je napojená na všetky inžinierské siete s výnimkou plynu.


Ponúkaná nehnuteľnosť ponúka rôzne možnosti využitia od prestavby na bytový dom, alebo aj komerčné využitie ( sklad, obchod, tichá výrobná prevádzka, administratíva ) . Možnosť dobudovania poschodia. Šírka pozemku so vstupom z hlavnej cesty je 40m a celková rozloha 1228 m2.


Lokalita v blízkosti centra, výborný pristup priamo z hlavnej cesty a rozumná cena sú veľkými benefitmi tejto ponuky.


Fotografie sú architektonickou štúdiou, ktorú nechal vypracovať súčasný majiteľ.


Cena je uvedená bez DPH.


Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636 v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod., emailom: holotova@diamondreality.sk,.alebo osobne v kancelárií na ulici 26.novembra 1 v Humennom


Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.