Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 728 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM ZREALIZOVANÝ

  • Komerčné objekty, Predaj, Humenné | pic. 1
  • Komerčné objekty, Predaj, Humenné | pic. 2
  • Komerčné objekty, Predaj, Humenné | pic. 0
  • Komerčné objekty, Predaj, Humenné | pic. 1
  • Komerčné objekty, Predaj, Humenné | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
76 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
29.07.2020
Aktualizované
16.09.2020
Cena 320,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. V blízkosti Námestia slobody na Sokolovskej ulici v Humennom je pripravený k okamžitému prenájmu výborný, obchodný priestor o veľkosti 76 m2. Ponúkaný priestor je rozdelený na obchodnú a skladovú časť. Hlavný vstup do priestorov je priamo z chodníka. Zadný vstup určený pre zásobovanie je napojený na nákladnú rampu. V ponúkanom priestore bola doposiaľ predajňa mäsa a mäsových výrobkov. V bezprostrednom susedstve je predajňa potravín, kaderníctvo a kozmetika, čo značne zatraktívňuje aj ponúkaný priestor, ktorý je vhodný na akýkoľvek predaj, alebo služby. Cena za prenájom je viac ako priaznivá a predstavuje sumu 320 eur plus DPH. Energie sú účtované podľa skutočnej spotreby. Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.