Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 322 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PERFEKTNÁ LOKALITA - MODERNÉ PRIESTORY - PRENÁJOM

  • Komerčné objekty, Predaj, Humenné | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Ulica
Nemocničná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
38 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
15.06.2020
Aktualizované
15.09.2020
Cena 1,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. Ak poskytujete služby medicínske, estetické, obchodné, alebo so zameraním na poskytovanie poradenstva či iných služieb, ponúkame vám na prenájom priestory nachádzajúce sa na jednej z najfrekventovanejších ulíc v Humennom ( Nemocničná ). Dvojpodlažná novostavba, ktorá je už z väčšej časti obsadená je situovaná v susedstve známej humennskej kliniky ORL a Malej polikliniky s priamym vstupom od hlavnej cesty. Na prízemí predmetnej budovy je lekáreň. Poschodie využívajú: fyzioterapeut a lekárka zaoberajúca sa estetickou medicínou, výživovým poradenstvom a zariadením na relax a rekondíciu. K dispozícií je ešte voľný priestor č. 3, nachádzajúci sa na I.nadzemnom poschodí, ktorý pozostáva z dvoch miestností o celkovej ploche 38 m2. Sú to prepojené dve miestnosti, každá z vlastním prívodom vody, keramickou dlažbou, plastovými oknami, kvalitnými interiérovými dverami a veľkorysými spoločnými priestormi. Cena dohodou. Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér, ktorý opakované získal titul MAKLÉR ROKA. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť. Priestor spĺňa podmienky aj pre ambulancie.