Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - GARSÓNKA PRI TATRA BANKE

  • Byty, Predaj, Humenné | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Ulica
Laborecká
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
24 m2
Celková plocha
24 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Pridané
28.05.2022
Aktualizované
22.06.2022
Cena 35 000,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Zaiste mi dáte za pravdu, že zohnať garsónku v Humennom je celkom dobrá fuška. Nehovoriac o tom, že lokalita v CENTRE je splneným snom . Preto stále, keď inzerujem tatúto nehnuteľnosť ma pochytí eufória - pocit spokojnosti, že urobím radosť jednému z vás.

Garsónka o veľkosti 24 m2 je nehnuteľnosť nachádzajúca sa v Centre Humenného. Optimálne piaté poschodie a západná orientácia poskytuje slnečnosť, svetlosť a tepelnú pohodu s krásnym výhľadom. Pôvodný stav s výnimkou plastového okna dáva priestor pre realizáciu nového bývania podľa vlastného vkusu a potrieb.

Bytový dom je zateplený s novým výťahom. Správu vykonáva ENERGOBYT.

Kúpou je garsónka pripravená k okamžitému nasťahovaniu.

FOTO ILUSTRAČNÉ.

MOŽNOSŤ VÝMENY ZA VAČŠÍ BYT !!!

Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Som profesionálny realitný maklér , pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE MOJÍM CIEĽOM