Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 628 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVÁ ZĽAVNENÁ CENA

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Ulica
Laborecká
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
105 m2
Celková plocha
185 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
19.08.2021
Aktualizované
10.08.2022
Cena 103 000,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.
Z dôvodu dosiahnutia dôchodkového veku majiteľky sú v ponuke na predaj ekonomický úspešné " Lahôdky", ktoré sú situované na vynikajúcom, vysoko frekventovanom mieste v Humennom.
Budova "LAHODKY", ktorá je v osobnom vlastníctve sa predáva za plnej prevádzky s kompletne vybavenou kuchyňou na prípravu teplých a studených jedál, zariadenou reštauračnou časťou, salónikom a teerasou.
Celková plocha zateplenej, murovanej stavby a terasy je 185 m2 . Kapacita na sedenie : 72 miest.
Lahôdky boli v nepretržitej prevádzke aj počas trvania Korona - obmedzení a slúžili ako výdajňa jedla a následne aj konzumáciu v exteriéri ( na terase ). Zaujímavosťou je zmluva na dennu prípravu obedov pre seniórov.
Prevádzka má vlastné plynové vykurovanie, čo značne znižuje režijné náklady.
Susedstvo železničnej stanice, parkoviska, Tatra banky, Billa a pivárne MEDVEĎ, ako aj ďalších obchodíkov, predstavuje vysokú frekvenciu osôb, čo v neposlednom rade zaručuje dostatočnú klientelu aj pre samotné lahôdky.
Ponúkaný objekt ponúkame do pozornosti aj pre cateringové spoločnosti.
Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom vašej nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.