Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 514 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENAJATÉ

  • Byty, Prenájom, Humenné | pic. 0
Typ
Prenájom
Mesto
Humenné
Ulica
Dobrianského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Celková plocha
60 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
10.12.2021
Aktualizované
15.12.2021
Cena 470,00 €/mes.
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.
V centre Humenného v zateplenom, tehlovom bytovom dome, ktorý je situovaný mimo hlavnej cesty je pripravený na prenájom luxusný, novozrekonštruovaný dvojizbový byt s balkónom.
Byt s dokonalou východo - západnou orientáciou o veľkosti 60 m2 je na prvom poschodí. Dve pivnice sú veľkým plusom.
V týchto dňoch dokončená rekonštrukcia je kompletná: murovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom, oddelené závesné WC, podlahy, omietky, okná, stropy, vchodové a interiérové dvere a kuchyňská - rohová linka so vstavanými spotrebičmi.
Byt sa prenajíma dlhodobo a je kompletne zariadený novým, moderným nábytkom a svietidlami. Samozrejmosťou je aj televízor, práčka a chladnička.
Cena 470 eur predstavuje odplatu za užívanie, energie, televíziu a internet.
Fotografie zverejníme ešte dnes.
Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie.
Som profesionálny realitný maklér pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.