Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 400 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

VIANOCE V RODINNOM DOME - REZERVOVANÝ

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Ulica
Iljikčana
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
977 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
01.06.2018
Aktualizované
11.11.2019
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


Bývate v byte, snívate o dome, ale nemáte dostatok finančných prostriedkov ? Máte však veľkú túžbu zmeniť vašu bytovú otázku. To stačí. Ostatné poriešíme za vás.


Ponúkame vám na kúpu, alebo výmennu za byt rodinný dom, ktorý je situovaný na krásnom veľkom pozemku ( 977 m2 )) v blízkosti mestského parku v Humennom.


Interiér tehlového domu je rozdelený na 3 veľké izby, kuchyňu, kúpeľňu, špajzu, chodbu a predsieň. V časti domu sú nové, plastové okná. Dom je z časti podpivničený, napojený na všetky inžinierské siete. Vykurovanie plynové - radiátormi.


Na pozemku je vlastná studňa .V záhrade je postavený skleník, vysadené ovocné stromy a dostatok miesta na oddych i aktívny relax.


Murovaná garáž je s komfortným prístupom z ulice.


Táto ponuka je určená pre klientov, ktorí uprednostňujú bývanie v tichej časti Humenného, ale v absolútnej blízkosti centra.


Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636 v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod., emailom: holotova@diamondreality.sk,.alebo osobne v kancelárií na ulici 26.novembra 1 v Humennom (druhé poschodie).


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právnickeho, ekonomického a finančného sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.