Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LUXUSNÁ NOVOSTAVBA NA DOSAH

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
300 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
19.07.2020
Aktualizované
22.10.2020
Cena 1,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


Krásne, moderné novostavby v Humennom ponúkajú možnosť už len 7 z vás stať sa vlastníkom ponúkanej luxusnej nehnuteľnosti. ( 4 domy sú predané, 3 domy rezervované)


Výstavba domov je realizovaná na rázcestí Jasenovskej a Košickej ulice s výbornou pešou dostupnosťou do centra mesta.


Interiér , ako aj exteriér domu sú naprojektované v súlade s požiadavkami súčasných trendov, čo sa týka estetiky, účelnosti, kvality a energetickej úspornosti.


Dvojpodlažný dom je rozdelený na komunikačnú - dennú časť, ktorá je na prízemí a oddýchovu - nočnú, situovanú na poschodí.


Murovaná, celotehlová stavba s kvalitnými oknami ( trojsklo ) bude zateplená . Rekuperačné jednotky sa postarajú o ekonomický úsporné vetranie. Vonkajšie žalúzie s el.motorčekom zabrania prehrievaniu interiéru v lete a pomôžu k vytvoreniu tepelnej pohody v zime.


Dve kúpelne s WC, sprchou a vaňou umožňujú vykonanie hygieny pre viacerých členov rodiny súčasne, čo je veľkou výhodou hlavne v rannej časovej tiesni.


Nesmieme zabudnúť ani na čaro letných, rodinných grilovačiek s priateľmi a popíjanie kávičky na komfortnej, celoprekrytej terase, ktorá je spojená so záhradou.


Dve parkovné miesta pri vašom dome vás zbavia starostí s parkovaním.


Možnosť kúpy domu v štandarde, alebo domu na kľúč.


Financovanie týchto domov je jednoduchšie, ako by ste predpokladali. Pri rezervácií zaplatíte len 20 % z ceny domu. Zvyšných 80 % doplatíte až po kolaudácií. Možnosť využitia lacných hypotekárnyh úverov, ktoré vám bezplatne vybavíme.CENA OD 143 000 eur.


NEVÁHAJTE - BÝVAJTE V KRÁSNOM NOVOM DOME V HUMENNOM.


https://slnecnydvor.diamondreality.sk/


Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.