Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
288 691 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DOM ZA CENU BYTU PLUS POZEMOK

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Ulica
Iljikčana
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
130 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
01.06.2018
Aktualizované
16.05.2019
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


V tichej uličke v blízkosti kaštieľa a parku čaká na nového majiteľa výborný rodinný dom, ktorý po malej rekonštrukcií sa stane šperkom na krásnom, veľkom, príľahlom pozemku o rozlohe 977 m2.


Interiér tehlového domu je rozdelený na 4 veľké izby, kúpeľňu, špajzu, chodbu a predsieň.Je možné dobudovať podkrovie. V časti domu sú nové, plastové okná. Prináleží k nemu murovaná garáž s komfortným prístupom z ulice. Dom je z časti podpivničený, napojený na všetky inžinierské siete. Vykurovanie plynové - radiátormi.


Na pozemku je vlastná studňa .V záhrade je postavený skleník, vysadené ovocné stromy a dostatok miesta na oddych i aktívny relax.


Nehnuteľnosť ponúkame na predaj, alebo výmenu za byt s doplatkom - dohodou. Táto ponuka je určená pre klientov, ktorí uprednostňujú bývanie v tichej časti Humenného, ale v absolútnej blízkosti centra.


Kúpa, predaj, alebo prenájom nehnuteľností cez našu realitnú kanceláriu vás zbaví všetkých starostí a povinností vyplývajúcich z nutných právnych a technických úkonov. Samozrejmosťou je kompletný právny servis, vypracovanie Kúpnych zmlúv, Návrhu na vklad, ako aj sprostredkovanie poskytnutia najlepšieho úroku na trhu, vypracovanie znaleckého posudku a odborné poradenstvo, ktoré vám radi poskytneme.