Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 405 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ - PEKNÝ - VEĽKÝ - ZREKONŠTRUOVANÝ - ZARIADENÝ

Typ
Prenájom
Mesto
Humenné
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
18.03.2021
Aktualizované
21.04.2021
Cena 450,00 €/mes.
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Seriózny majiteľ pekného bytu, hľadá do dlhodobého nájmu, rovnako seriózneho a zodpovedného klienta, ktorému ponúka príjemné bývanie v zrekonštruovanom a z väčšej časti zariadenom 4.izbovom byte s balkónom. Byt je situovaný na treťom poschodí. Pozostáva z obývacej izby ( sedacia súprava, konferenčný stolík, nábytok, televízor, lustre), spálne ( kvalitná posteľ, roldor, nočné lampy a stropné svietidlo), kuchyne ( kuchynská linka, vstavaná el. rúra, plynová varná doska, digestor, chladnička, sklený stôl, dve čalúnené stoličky, svietidlo) ďalšie dve izby sú nezariadené. Murovaná kúpeľňa s vaňou je oddelená od WC. Práčka je súčasťou zariadenia. Byt je svetlý a teplý, orientovaný na juh a sever. Balkón je zo spálne. K bytu prináleží pivnica. Podmienka nájmu: max. 3 osoby, nefajčiari bez domácich zvieratiek so zmyslom pre čistotu a poriadok. Cena nájmu 450 eur vrátanie energií a internetu. Pri podpise zmluvy požadovaný 2 mesačný depozit a provízia realitnej kancelárie vo výške jedno mesačného nájmu. Ak vás moja ponuka zaujala, neváhajte a čo najskôr ma kontaktujte. Som profesionálny realitný maklér pripravený pomôcť vám zrealizovať prenájom ponúkanej nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.