Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 387 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ - NEUVERITEĽNÁ ZĽAVA

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Ulica
Starinská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
105 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
29.11.2019
Aktualizované
24.01.2020
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


Ste náročný klient, uprednostňujúci nové, malé bytové domy, ktoré su situované v zástavbe rodinných domov, postavené z kvalitných materiálov v oplotenom areáli, kde sa vstupuje cez elektrickú posuvnú bránu, čo zabezpečuje vysokú mieru bezpečnosti pre vaše hrajúce sa deti , ako aj majetok ? Ak ste odpovedali áno, čo i len na jednu z položených otázok, potom táto ponuka je určená pre vás.


Pripravili sme na predaj exkluzívny 4 izbový byt v bytom dome na Starinskej ulici v Humennom v ktorom je len 12 bytových jednotiek, rozdelených do dvoch vchodov. Bytový dom je tehlový, kolaudovaný v roku 2003 s kvalitnou bramakovou strechou. Ku každému bytu prislúcha časť záhrady, ktorá umožňuje pestovanie ovocia, zeleniny, alebo aj len využívanie na relax a zábavu. O čistotu v bytovom dome, ako aj v celom areáli sa stará upratovací servis.


Ponúkaný byt s veľku pivnicou s denným svetlom, ktorá je situovaná na prízemí bytového domu predstavuje takmer 105 m2.


Interiér bytu je trendovo rozdelený na obývaciu izbu, ktorá je diskrétne prepojená s kuchyňou, veĺkú spálňu s balkónom, priestrannú detskú izbu, izbu určenú pre hostí, veľkorysú kúpelňu a samostatné WC. Kvalitu použitých materiálov prezentuje drevená podlaha, značková sanita, trojsklá, klimatizácia, kvalitné dvere s obložkami, WC s elektrickým bidetom, výborná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi ( sklokeramická - plynová varná doska, elektrická rúra, mikrovlnka, digestor a umývačka riadu), Štyri veľké vstavané skrine vytvárajú dostatok odkladacieho priestoru.


Zriedkavým bonusom je vlastný, plynový kotol, čo zaručuje nízke mesačné náklady na bývanie, ktoré predstavujú cca 130 EUR plus elektrina.


K bytu je možné dokúpiť garáž s elektrickou sekčnou bránou, ktorá je hneď vedľa vchodu v ktorom sa nachádza ponúkaný byt.


Cena je vecou korektnej dohody.


Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636 v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod., emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.