Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 668 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ DO 25.11.2019

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Ulica
Tyršova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
74 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
09.11.2019
Aktualizované
19.11.2019
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


Odomknutím vstupných dverí ponúkaného bytu sa razom zmení pocit z bývania v bytovom dome na príjemnú atmosféru, ktorú ponúka rodinný dom. Pýtate sa ako je to možné ? Odpoveď je jasná. Mladí manželia s citom pre estetiku a vkus po porade s odborníkom na interiér dokázali správnou dispozičnou zmenou vytvoriť vzdušný a maximálne využitý priestor. 6 metrová logia s posuvným zasklením tento pocit len umocňuje.


3 izbový veľký byt o rozlohe 74 m2 ponúkame na predaj vo výbornej tichučkej lokalite, mimo hlavnej cesty v blízkosti základnej školy na Tyršovej ulici v Humennom.


Prvé poschodie a optimálna východo - západná orientácia zaručuje novým majiteľom príjemné bývanie v byte, ktorý je kvalitne a kompletne zrekonštruovaný.


Rozsah rekonštrukcie :


- plastové okná so žaluziami - murovaná kúpelňa s vaňou a komfortným sprchovacím kútom - samostatné WC, kde je umiestnená práčka a sušička - nové elektrické a vodovodné rozvody - radiátory - omietky - znížené stropy - nadčasová kuchyňská linka so zabudovanými spotrebičmi - dvere s obložkovými zárubňami - plávajúca podlaha v kombinácií s lesklou dlažbou - bezpečnostné dvere - klimatizačná jednotka - vstavaná skriňa v spálni - vstavaná skriňa v detskej izbe - vstavaná skriňa v chodbe


K bytu prináleží komora, ktorá sa nachádza oproti vchodovým dverám.


Osobné vlastníctvo ponúka možnosť kúpy na HÚ.


A ako bonus vám bezplatne ponúkame Znalecký posudok, vybavenie HÚ, Kúpne zmluvy, Návrh na vklad a prepis energií.


Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636 v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod., emailom: holotova@diamondreality.sk,.alebo osobne v kancelárií na ulici 26.novembra 1 v Humennom


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.