Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 866 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Denisa Barníková
barnikova@diamondreality.sk
0915 376 025

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ: PEKNÁ GARSÓNKA

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Ulica
Třebičska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
24 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
17.02.2021
Aktualizované
02.03.2021
Mgr. Denisa Barníková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0915 376 025

Popis nehnutelnosti

DIAMOND REALITY HUMENNÉ – EXKLUZÍVNE


Na predaj je pripravená vkusne zrekonštruovaná garsónka s rozlohou 24 m² nachádzajúca sa na 7. poschodí 13 poschodového bytového domu na Třebičskej ulici v Humennom v blízkosti rieky Laborec.


Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2015. Rekonštrukcia zahŕňala nové podlahy, napínací strop, elektrinu, bytové jadro, nové bezpečnostné dvere a výmenu kuchynskej linky, ktorej súčasťou je plynová varná doska, elektrická rúra a digestor.


Byt je orientovaný na južnú stranu, čo spolu s príjemnými susedmi predstavuje pokojné bývanie s nízkymi nákladmi. Veľkou výhodou je lokalita. Na svoje si prídu ľudia, ktorí majú radi prírodu a šport, keďže bytový dom je hneď vedľa rieky Laborec a zároveň je vzdialený len 10 minút peši od centra mesta.


Bytový dom prešiel rekonštrukciou spoločných priestorov, vchodové dvere sú na fotobunku a má nový výťah. Nemá energetický certifikát.


CENA BYTU JE 36 500 € vrátane zariadenia.


Pre bližšie informácie ma kontaktujte v pracovných dňoch telefonicky v čase od 9:00 do 18:00, emailom alebo osobne v kancelárii na Ul. 26. novembra 1509/1, Humenné.


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.