Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 485 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

  • Byty, Predaj, Humenné | pic. 1
  • Byty, Predaj, Humenné | pic. 2
  • Byty, Predaj, Humenné | pic. 0
  • Byty, Predaj, Humenné | pic. 1
  • Byty, Predaj, Humenné | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
44 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
23.05.2020
Aktualizované
08.07.2020
Cena 300,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. Nadštandardne veľký , jednoizbový byt ( 44 m2), nachádzajúci sa oproti parku na sídl. I je pripravený na dlhodobý prenájom. Kompletne a vkusne zrekonštruovaný byt je situovaný na prvom poschodí tehlového bytového domu. Južná orientácia zabezpečuje dostatok slniečka a svetla počas celého dňa. Podlahové kúrenie v komfortnej kúpelní spríjemňuje chvíle počas rannej hygieny. Kompletné zariadenie bytu (vrátanie práčky a chladničky) umožňuje bývanie bez akýchkoľvek ďalších investícií. Byt je určený na prenájom pre jednu, max.2 osoby osoby, nefajčiarov, bez domácich zvieratiek so zmyslom pre čistotu a poriadok. Cena nájmu je 300 eur vrátanie energií. Pri podpise zmluvy je nutný jednomesačný depozit, mesačné nájomné a sprostredkovateľská odmena vo výške mesačného nájmu. Fotografie zverejníme v najbližších dňoch. Termín prvej obhliadky je stanovený na 09.06.2020 v popoludňajších hodinách. Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.