Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
301 783 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÝ - VÝBORNÝ TROJ-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Ulica
Laborecká
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
75 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
13.10.2019
Aktualizované
04.12.2019
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

P R E D A N Ý


ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE


Pekný 3 izbový byt s loggiou o veľkosti 75 m2, ktorý ponúkame na predaj, prešiel v uplynulom období rekonštrukciou, ktorá obsiahla:


- kúpelňu s výrivkovou vaňou, závesné WC, výmenu okien, kuchynskej linky, podláh a v časti bytu aj elektro rozvodov.


Rolldor v spálni a nábytok v predsieni sú v cene bytu.


Bytový dom je novozateplený. Úpravou prešiel aj interiér.


Ponúkaný byt je vo vynikajúcej lokalite v blízkosti Námestia Slobody na Laboreckej ulici. Druhé poschodie, juhozápadná orientácia a byt pripravený k okamžitému užívaniu robia túto ponuku značne atraktívnou.Preto neváhajte a volajte. Budte medzi prvými,ktorí si dohodnete obhliadku, ktorá sa uskutoční v stredu 23.10.2019 v popoludňajších hodinách.


Osobné vlastníctvo ponúka možnosť kúpy na hypotéku, ktorú vám bezplatne vybavíme.


Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636,, emailom: holotova@diamondreality.sk,.alebo osobne v kancelárií na ulici 26.novembra 1 v Humennom v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod.


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.