Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 975 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

  • Byty, Predaj, Humenné | pic. 1
  • Byty, Predaj, Humenné | pic. 0
  • Byty, Predaj, Humenné | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Ulica
Dobrianskeho
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
59 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
17.03.2021
Aktualizované
13.04.2021
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE - PREDANÉ. V susedstve Námestia Slobody na Dobrianského ulici v Humennom, ponúkame na predaj obľúbený typ dvojizbového bytu s balkónom o veľkosti 59 m2. Byt v pôvodnom stave s novými plastovými oknami je situovaný na prvom nadzemnom podlaží s východo - západnou orientáciou. Je krásne svetlý a teplý - tehlový. Balkón je súčasťou priestrannej obývacej izby. K bytu prináležia dve murované pivnice v suteréne bytového domu, ktorý je kompletne zrekonštruovaný. Spoločenstvo vlastníkov bytov zaručuje ekonomické hospodárenie so spoločnými finančnými prostriedkami. Byt sa ponúka za cenu 55.000,-eur. Pri platbe v hotovosti, zľava 1.000,-eur. Neváhajte a volajte !!! Prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Som váš maklér, pripravený premeniť sny na skutočnosť - profesionálne, korektne a bezpečne s využitím služieb realitného advokáta, finančného špecialistu, notárskeho úradu a to všetko bez navýšenia ceny.


Foto ilustračné.