Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 069 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
73 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
04.09.2020
Aktualizované
20.10.2020
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

PREDANÉ


ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. V žiadanej časti Humenného v zrekonštruovanom bytovom dome na 7.poschodí s nádherným výhľadom čaká na nového majiteľa 3.izbový, kompletne zrekonštruovaný byt s dvoma loggiami é veľkosti 73 m2. Súčasní majitelia, ktorí sa odsťahovali do rodinného domu venovali rekonštrukcií ponúkanej nehnuteľnosti veľkú pozornosť pri výbere kvalitných materiálov, ale aj majstrov, ktorí sa podieľali na jej realizácií. ROZSAH REKONŠTRUKČNÝCH PRÁC: - plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu - murovaná kúpelňa s vaňou a sprchovacím kútom - oddelené závesné WC - medená elektroinštalácia - nové radiátory - plávajúce podlahy v kombinácií s keramickou dlažbou - omietky - bezpečnostné dvere - interiérové dyhované dvere s obložkovými zárubňami - kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, sklo-keramická plynová varná doska, práčka, digestor) - roldor v spálni - roldor v detskej izbe - murovaný šatník v chodbe. Byt má severo - južnú orientáciu a dve loggie, ktoré sú súčasťou obývačky a detskej izby. Kuchyňa je elegantne prepojená s obývacou izbou. Byt sa predáva kompletne zariadený vrátanie svietidiel, 3 televízorov, manželskej postele, gaučovej súpravy, nábytku v obývacej izbe,konferenčného stolíka, 2 postelí a dvoch pracovných stolíkov v detskej izbe, ako aj všetkých spotrebičov. Spoločenstvo vlastníkov bytov je zárukou hospodárneho nakladania so spoločnými financiami, ktoré sa odzrkadlili aj na mesačnom nájomnom, ktoré predstavuje čiastku cca 180 eur vrátanie energií pre štvorčlennú rodinu. V susedstve bytového domu je základná škola, materská škola, detské ihrisko, kostol, obchody, banka, pošta, reštaurácia a dostatok zelene. Plusom je lokalita mimo hlavnej cesty a bezbarievový prístup. Osobné vlastníctvo umožňuje kúpu na HÚ, ktorý vám bezplatne vybavíme. TERMÍN PRVEJ OBHLIADKY JE STANOVENÝ NA 10.09.2020. Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.