Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 359 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
24.08.2020
Aktualizované
20.09.2020
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE Pre seniorov, ale aj mladú začínajúcu rodinku je určená táto zriedkavá ponuka. Na predaj je pripravený veľmi pekný, značne zrekonštruovaný dvojizbový byt s loggiou a krásnym výhľadom. Byt, ktorý ponúkame je situovaný v blízkosti Námestia Slobody, mimo hlavnej cesty v novo - zrekonštruovanom bytovom dome na 8.poschodí. K bytu prináleží loggia na južnej strane a pivnica. Severo - južná orientácia ponúka majiteľom pohodu počas celého dňa. Elegantná rekonštrukcia umožňuje okamžité nasťahovanie bez ďalších investícií. Rozsah rekonštrukcie . - murovaná kúpelňa s novou elektroinštaláciou, WC a sprchovacím kútom - keramická lesklá dlažba v kombinácií s plávajúcou podlahou - interiérové dvere - bezpečnostné vstupné dvere - plastové okná a balkónový set - vstavaná skriňa v spálni - vstavaná skriňa v chodbe - nová kuchynská linka. Spoločenstvo vlastníkov bytov zaručuje rozumné nakladanie s financiami. Mesačné náklady na bývanie v tomto prípade predstavujú cca 150 eur. Osobné vlastníctvo umožňuje kúpu tejto nehnuteľnosti na HÚ, ktorý vám bezplatné vybavíme. Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.