Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 881 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - RODINNÝ DOM - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
759 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.11.2020
Aktualizované
03.03.2021
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - VÝHRADNE.


Na žiadanej adrese ( ulica Osloboditeľov ) v Humennom na peknom, mierne svahovitom pozemku o veľkosti 759 m2 s južnou orientáciou je pripravený na predaj veľký, kompletne a vkusne zrekonštruovaný rodinný dom. Dom je plnohodnotne dvojgeneračný nielen svojou veľkosťou 288 m2 úžitkovej plochy, ale aj praktickým a účelným riešením každého poschodia. Napojený je na všetky inžinierske siete. Prízemie: dve izby ( kachľová pec, kuchynská linka so vstavanou elektrickou rúrou a sklo keramickou varnou, plynovou doskou, sporák na tuhé palivo ), kúpeľňa s vaňou, umývadlom so skrinkou, závesným WC a prípravou na práčku, chodba, kotolňa, 2x sklad, garáž. Poschodie: 4 izby ( v jednej príprava pre kuchynskú linku ), špajza, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, umývadlom so skrinkou, prípravou na práčku, oddelené závesné WC, priestranná chodba. Tehlový dom prešiel v roku 2014 kompletnou, poctivou rekonštrukciou. Odvtedy sa neužíval. Bol však vetraný a v zime temperovaný. Výmena strechy a nový plynový kotol - október 2020. Popis rekonštrukcie : okná so žalúziami a sieťkami, dvere vchodové plastové, dvere interiérové na mieru robené dyhované so sklom , rozvody vody, kúrenia, odpadov, sadrové omietky, sadrokartónové stropy, kompletná výmena sanity, obkladov a dlažieb v kúpeľňach, výmena radiátorov, zateplenie minerálnou vlnou, fasáda, pokladka zámkovej dlažby. Zaujímavou je aj plocha povaly na ktorú sa vychádza pohodlne po schodisku a ktorá ponúka rôzne možnosti využitia. Na dvore je postavená ďalšia samostatná garáž s elektrickou sekčnou bránou a drevený altánok. Veľkosť pozemku ponúka možnosť relaxu, ale v prípade chutí aj pestovanie ovocia a zeleniny. Kúpou je dom pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t. č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.