Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 505 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
823 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.06.2020
Aktualizované
20.10.2020
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

P R E D A N É


ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. Doteraz ste len snívali...Snívali o bývaní vo veľkom rodinnom dome na dedine. Vo svojom vnútri ste boli presvedčení, že na to nemáte. A zrazu sen sa stáva skutočnosťou. Ponúkame vám dom, ktorý naplní všetky vaše požiadavky a ešte k tomu za super cenu. Dvojpodlažný rodinný dom o veľkosti 250 m2 vo vynikajúcom stave je pripravený k okamžitému nasťahovaniu pre klientov, ktorí si zamilovali dedinku Lukačovce. Dom postavený v 90 rokoch je kvalitná dvojpodlažná murovaná stavba v celom rozsahu podpivničená. Pozostáva z 6 izieb, kuchyne, kúpelne, práčovne, kotolne, garáže a skladu. Veľký pôjd ponúka ďalšie možnosti využitia. Dom je napojený na vlastnú studňu. Kúrenie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo. Radiátory sú liatinové. Elektroinštalácia - medená. Okná zdvojené, drevené. Bonusom je krb v obývacej izbe. Príjemnú atmosféru bývania dotvárajú aj tri balkóny. Pozemok o veľkosti 823 m2 je oplotený. Chodníky a prístup do garáže tvorí zámková dlažba . Dom sa predáva zariadený s možnosťou výmeny za byt, alebo stavebný pozemok v Humennom.


Osobné vlastníctvo ponúka možnosť kúpy na HÚ, ktorý vám bezplatne vybavíme.


Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér, ktorý opakované ziskal titul MAKLÉR ROKA. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.