Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NEUVERITEĽNÝCH 105 m2 PRE NÁROČNÝCH

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
105 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Pridané
13.06.2020
Aktualizované
20.10.2020
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. Ste náročný klient, ktorý odmieta predstavu o klasickom byte, kde bude musieť veľmi rozmýšľať ako usporiadať nábytok, aby mu zostal priestor na jedálenský stôl a detské hry ? Ste rodinka uprednostňujúca byt, ale s komfortom rodinného domu ? My vám rozumieme a preto prichádzame s výborným riešením. Na predaj ponúkame nadštandardný 4 izbový byt s 3 balkónmi za rozumnú cenu. Byt o veľkosti 105 m2 je situovaný na 4.poschodí v bytovom dome na najmladšom sídlisku v Humennom. Interiér bytu tvorí veľkorysá vstupná chodba so vstavanými skriňami, kuchyňa so štýlovou kuchyňskou linku a vstavanými spotrebičmi, vrátanie sušičky a umývačky riadu, 2 samostatné detské izby, každá s balkónom, priestranná obývacia izba v susedstve ktorej je rodičovská spálňa s balkónom, kúpelňa s vaňou a elektrickým radiátorom a 2 samostatné WC. K bytu prináleží komora na vonkajšej chodbe a pivnica. Možnosť kúpy s kompletným zariadením - po dohode. Súčasný majitelia si kúpili holobyt a dotvorili si ho podľa vlastného vkusu s citom pre estetiku a praktické využitie. Spoločenstvo vlastníkov bytov zaručuje ekonomické hospodárenie s finančnými prostriedkami bez akýchkoľvek skrytých poplatkov. V bytovom dome žijú veľmi seriózni susedia, ktorým záleží na čistote a poriadku v spoločných priestoroch. Osobné vlastníctvo ponúka možnosť kúpy na HÚ, ktorý vám bezplatne vybavíme. Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér, ktorý opakované ziskal titul MAKLÉR ROKA. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.