Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
276 878 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Iveta Peťovská, RSc.
petovska@vasereality.sk
0905248196

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok 1046 m2, HUBINA (Piešťany)

  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Hubina | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Hubina
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1046 m2
Pridané
13.02.2017
Aktualizované
17.12.2018
Iveta Peťovská, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

173604 - Ponúkame Vám na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v centre obce Hubina vzdialenej 8 km od Piešťan s celkovou výmerou 1046 m2. Pozemok má šírku 16,5 m, dĺžka je cca 66 m. Je mierne svahovitý, prístupová cesta je asfaltová. Inžinierske siete (voda, plyn, elektrina) sú pred pozemkom. Tiché prostredie, južná orientácia. Na pozemku sa nachádza starý dom, ktorý treba zbúrať a odpratať, pozemok nie je udržiavaný. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu/domov. Vedľa tohto pozemku sa nachádza ďalší voľný pozemok 1 075 m2, ktorý by sa mohol spojiť v budúcnosti s ponúkaným pozemkom.
Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, zastávka autobusu, turistika, cykloturistika. Celková cena pozemku (vrátane ceny rodinného domu) dohodou je 31 000,- Eur, ktorá bude znížená dohodou o predpokladané náklady 3 000,- € ( na zbúranie a odvoz na skládku) rodinného domu.

Predajná cena pozemku je 28 000 € vrátane provízie realitnej kancelárie.

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 248 196 alebo mail adrese petovska@vasereality.sk

Pozemok predáva výhradne naša realitná kancelária.

Okrem štandardných služieb uvedených nižšie Vám naša realitná kancelária zaručuje ľudský prístup, porozumenie a bezpečný prechod celým procesom predaja/kúpy nehnuteľnosti.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia - Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 248 196