Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 706 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Noška
noska@vasereality.sk
0905952627

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

178644 Rezervovane Dvojgeneračný RD Hubina 5+1 - Záhrada 119 m2 k domu grátis - Piešťany 7 km

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Hubina
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
11.06.2020
Aktualizované
16.09.2020
Ján Noška VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178644 Dvojgeneračný rodinný dom Hubina 5+1 . Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom postavený na pozemku o výmere 810 m2 .

Dom je postavený z kvalitných materiálov , kolaudovaný bol v roku 1997. Nachádza sa v strede obce Hubina , len 7 km od kúpeľného mestečka Piešťany . Je čiastočne podpivničený. V pivnici o výmere 20 m2 sa nachádza práčovňa a technická miestnosť slúžiaca ako kotolňa. V dome je ústredné kúrenie s možnosťou kúrenia plynovým kotlom , alebo kotlom na drevo. Zastavaná plocha je 96 m2, úžitková plocha je až 200 m2 ( 90 m2 prízemie , 90 m2 poschodie , 20 m2 suterén ).  Na prízemí sa nachádza kuchyňa , priestranná obývacia izba , spálňa , kúpeľňa a samostatné WC . Na poschodí sú tri spálne , šatník a samostatné WC . Podkrovie je zateplené , slúži ale len ako sklad . Podlaha: plávajúca + dlažba. Steny: omietky . Okná: eurookná - slovenský výrobca. Oddelené WC v prízemí + druhé na poschodí. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka.Stav objektu: pôvodný veľmi zachovalý stav - bez akejkoľvek vlhkosti . Konštrukcia objektu: kvádrová - POROTHERM + tehla . Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka , studňa . Odpad je riešený septikom . Výhody: slnečný, tiché prostredie. Za domom je postavená samostatná letná kuchynka s podkrovnou izbou a hospodárska budova. V krásne upravenej záhrade je vybudovaná murovaná pivnička so stálou teplotou vhodná na uskladnenie plodov záhrady.

K domu predávame aj zvlášť záhradu o výmere 119 m2 , nachádzajúcu sa pred domom , z druhej strany cesty. Po terénnej úprave môže slúžiť aj ako vlastné parkovisko pre návštevy.

Cena 135 000 €

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 952 627, alebo mailovej adrese noska@vasereality.sk

Právny servis je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania  - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia. Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 95 26 27