Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 884 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jaroslav Kasala maklér
Jaroslav Kasala
jaro@axisreal.sk
0918 646 341

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: 2 x RD na pozemku 9237m2, NOVOSTAVBA, Senec, Hrubý Šúr

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Hrubý Šúr
Ulica
Hrubý Šúr
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
309 m2
Celková plocha
208 m2
Typ stavby
Drevená
Počet izieb
4
Pridané
24.08.2020
Aktualizované
24.09.2020
Jaroslav Kasala Axis Real
Kontaktovať makléra 0918 646 341

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS DOMU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka exkluzívne na predaj dva rodinné domy s hospodárskou budovou a ovocným sadom na oplotenom pozemku s dvomi bránami na DO o celkovej rozlohe 9237 m2 v lokalite Hrubý Šúr, okres Senec. Novší 4-izbový drevodom má zastavanú plochu 92 m2 a skolaudovaný bol v roku 2001. Prislúcha k nemu, terasa s výmerou 8 m2, záhradný altánok a samostatne stojaca GARÁŽ. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, tri samostatné nepriechodné izby pričom jedna z nich má samostatnú kúpeľňu s WC a vstup na terasu. K dispozícií je aj druhá kúpeľňa s WC. Starší murovaný 2 + 1 izbový dom bol skolaudovaný v roku 1996, na LV je zapísaný ako nebytová budova so súpisným číslom. Jeho zastavaná plocha je 116 m2. Dispozične pozostáva z presklennej chodby tiahnucej sa pozdĺž domu, priestrannej kuchyne, WC s kúpeľňou a dvoch priestranných samostatných nepriechodných izieb pričom z jednej sa vstupuje na terasu. Na pozemku sa nachádza aj hospodárska budova s rozlohou 101 m2. Budova disponuje garážovou bránou s možnosťou parkovania, je z časti drevená a z časti murovaná. Na pozemku sa nachádza mestská voda aj studňa ( slúži na zalievanie ), plyn, elektrina 220 / 380 V. Odpad je riešený formou žúmp pre každý dom zvlášť. K dispozícií je pripojenie na KTV a internet.

STAV DOMU:
V 4-izbovom drevodome sa na podlahách nachádza dlažba alebo plávajúca podlaha, okná sú plastové s dvojsklom a so žalúziami. Dvojizbový z troch strán zateplený dom má na podlahách dlažbu, plávajúcu podlahu a drevenú palubovku v izbách, okná sú drevené. Strop je zateplený fúkanou izoláciou.Oba domy majú na strechách škridlu BRAMAC, vykurované sú plynovými kotlami pričom drevodom má podlahové vykurovanie a murovaný dom radiátory s termostatom. Vo dvoch tretinách zadnej časti pozemku sa nachádza novozaložený sad s ovocnými stromami, množstvom ovocných kríkov a malým skleníkom . Po celom pozemku je rozvod vody z vlastnej studne. Na pôde sa hospodári bez použitia chemických postrekov a umelých hnojív. Na pozemku sa dá pokračovať v zámere aktuálneho vlastníka, poprípade je vhodný na stavbu ďalších domov. Príjazd k budúcim domom je možný vybudovať poza 4-izbový drevodom. Ponúka sa aj možnosť dvojgeneračného bývania prípadne prenájmu jedného z domov. Predná časť pozemku je zatrávnená s parkovou úpravou s množstvom zelene, ihličnatých a listnatých stromov. Pozemok je obdĺžnikového tvaru, má šírku cca 36 m a dĺžku cca 255 m. Mesačné náklady na prevádzku oboch domov sú následovné: elektrina 77,- euro / mesiac, plyn 96,- euro / mesiac, internet 35,- euro / mesiac, voda 143,- euro / rok, odvoz komunálneho odpadu pri 5. osobách 55,- euro / rok. a vývoz žúmp podľa spotreby.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka dobré občianske vybavenie, základnú školu, škôlku. Obec Hrubý Šúr sa nachádza 6 km južne od mesta Senec a 25 km východne od hlavného mesta. V roku 2019 v obci žilo 1033 obyvateľov, aktuálne obec rieši pripojenie na kanalizáciu.

/ 2 X RODINNÝ DOM / DREVODOM / TEHLA / PLYN / STUDŇA / VODOVOD / TERASA / SAD / HRUBÝ ŠÚR /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.