Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj Ladziansky
ladziansky@karinpartners.sk
0944 500 834

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj priestranný dom 227 m2 so širokým využitím na komerčné účely

Typ
Predaj
Okres
Žarnovica
Ulica
Pod Kláštorom
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
227 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
11.05.2022
Aktualizované
11.05.2022
Cena 60 000,00 €
Juraj Ladziansky KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 500 834

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj priestranný dom vedený ako obchod / hostinec a dlhoročne využívaný ako obchodný priestor nachádzajúci sa priamo pod historickým benediktínskym kláštorom v centre obce Hronský Beňadik.

Vzhľadom na veľkosť priestorov a lokalitu využitie domu môže byť všestranné: skladovanie, predaj, autoservis, po väčších úpravách reštaurácia, ubytovanie, ale aj bývanie. V minulosti, okolo roku 1900 bol priestor využívaný, ako hostinec a navštevovaný nielen zákazníkmi z dediny a okolia, ale aj priamo z kláštora. Vďaka 60m2 pozemku, ktorý je súčasťou predaja bol prístup do hostinca pre „inkognito“ zákazníkov zo zadnej strany domu. Približne v päťdesiatich rokoch sa účel využitia zmenil na predajné a skladové účely. Posledných 15 rokov sa časť priestorov využívala ako predajňa – železiarstvo a druhá časť ako pracovná dielňa.

Dom s celkovou úžitkovou plochou 227 m2 má tri samostatné vstupy od hlavnej ulice, čo umožňuje novému majiteľovi viacero možností využitia. Vchod na ľavej strane budovy je do skladových priestorov, ktoré sú následne prepojené so štyrmi miestnosťami, chodbou, kanceláriou a uzavretou terasou o veľkosti 45 m2. Stredný vchod vedie do predajne, z ktorej je priechod do skladu a spomenutých priestorov. Vchod na pravej strane je do dielne, ktorá disponuje dvomi veľkými miestnosťami a jednou malou s celkovou plochou 71m2. Táto časť domu nie je prepojená so zvyšnými časťami a má aj samostatný prívod elektriny. 

Pod domom sa nachádzajú dve identicky riešené pivnice, z ktorých každá má výmeru 18 m2. Podkrovie domu je priestranné s možnosťou prerobenia podľa vlastných predstáv. Dom je napojený na elektrinu a mestský vodovod s možnosťou pripojenia na žumpu nachádzajúcu sa na vedľajšom obecnom pozemku. Celkový stav domu je veľmi zachovalý, múry sú suché, krov pevný, časti krytiny potrebujú vymeniť (škridla).    

Hronský Beňadik má vzhľadom na trojminútovú vzdialenosť od diaľnice R1 (Bratislava – Banská Bystrica) výbornú strategickú polohou. Výborná dostupnosť nielen od diaľnice, ale aj do okolitých miest – Nová Baňa, Žarnovica alebo Levice. Samotná obec s počtom obyvateľov 1200 je obklopená peknou prírodou, leží na pravom brehu Hrona na styku Podunajskej pahorkatiny, Pohronského Inovca a Štiavnických vrchov.

Ak Vás naša ponuka zaujala zavolajte a dohodnite si  obhliadku.

kontakt :  Juraj Ladziansky ,  0944 500 834,  ladziansky@karinpartners.sk

certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

V cene sú zahrnuté služby RK : komplexný právny servis - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti.

Pre našich klientov poskytujeme osobný a profesionálny prístup pri predaji, rýchlosť a znalosť trhu. Pomôžeme  Vám s predajom, prenájmom alebo kúpou Vašej novej nehnuteľnosti. 

Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o