Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 383 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Surová
surova@breznoreality.sk
+421905604226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pekný rodinný dom - ihneď obývateľný - Hronec - Nízke Tatry

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Hronec
Ulica
Hronec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
15.01.2020
Aktualizované
22.01.2020
Monika Surová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421905604226

Popis nehnutelnosti

Nachádza sa v krásnom horskom prostredí Stredného Slovenska - obec Hronec, okres Brezno. Situovaný je na pozemku o rozlohe 790 m2 s asfaltovou prístupovou cestou. Stavba je tehlovej konštrukcie, napojená na el. energiu, nové ústredné kúrenie - pecou na pevné palivo alebo krbom v obývacej časti. Voda je obecná, ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler, odpad - septik. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou (nové ústredné kúrenie 2019, okná, podlahy, elektrina). Na prvom podlaží je priestranná vstupná chodba, kuchyňa s kuchynskou linkou so spotrebičmi, ktorá je prepojená s obývacou miestnosťou s krbom (komín vyvložkovaný), jedna priestranná izba, kúpeľňa, samostatná toaleta a špajza. Z obývacej časti sa prechádza do verandy, z ktorej vedie drevené schodisko do podkrovia. Tento priestor si nový majiteľ môže dokončiť podľa vlastných predstáv na ďalšie obytné miestnosti (sú tu založené okná a predpríprava elektrických rozvodov). Na pozemku je vybudovaný prístrešok na dve parkovacie miesta, dreváreň a letná kuchynka s pivnicou. Pozemok je udržiavaný, za domom je prístrešok na posedenie. Dom má nízke mesačné náklady cca 60 eur. Je vhodný na trvalé bývanie a svojou polohou taktiež ako chalupa na chalupárčenie. V blízkosti obce je množstvo turistických trás a cyklotrás, možnosti lyžovania v Nízkych Tatrách, Biatlonový areál Osrblie, Čiernohronská železnička, jaskyne... Viac info pri osobnej obhliadke alebo nás navštívte v novootvorených priestoroch na Rázusovej ul. č.12 v Brezne.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, služby advokáta - AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, poradenstvo v oblasti financovania kúpy - všetko bez ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností.